Eerste training Oriënteren op leidinggeven afgerond
29 juni 2016 | | 0 reactie(s)
Artikelen uit de scholen | Onderwijs | Scholen | Medewerkers
Eerste training Oriënteren op leidinggeven afgerond
Op 22 juni is de eerste training ‘Oriënteren op leidinggeven’ afgerond. Deze training is in het leven geroepen door drie rectoren: Roel Scheepens (Sint Janslyceum te Den Bosch), Corinne Sebregts (SG Het Plein Eindhoven) en Liz Chermin (Van Maerlantlyceum Eindhoven) en is ontwikkeld en uitgevoerd in nauwe samenwerking met ProMotion. Het programma omvat 6 dagen, verspreid over 4 maanden, met 13 deelnemers van de drie verschillende scholen(groepen). Hierbij stonden vragen centraal als: leidinggeven, wat is het? Kan ik het? Wil ik het?

Naast de bijeenkomsten, gebaseerd op persoonlijk leiderschap, hebben de deelnemers meegelopen met leidinggevenden en interviews afgenomen om zo deze vragen zo goed mogelijk voor zichzelf te beantwoorden. Niet iedereen zal leidinggevende willen en kunnen worden, dat is ook niet het doel van de training.
Ter afsluiting hebben alle deelnemers een korte presentatie gegeven, waarin ze benoemden wat de training heeft opgeleverd, welke inzichten ze hebben gekregen, welke ambitie ze hebben m.b.t. het vervolg van hun loopbaan en welke vervolgstappen ze gaan zetten.
Wil je meer weten over dit traject en meedoen met een volgend traject na de zomervakantie? Of ben je benieuwd naar de ervaringen van de deelnemers? Mail naar Noortje van Herpen of Jolanda Oorschot (promotion@omo.nl) of neem contact op met één van de betrokken rectoren: Roel Scheepens (Sint Janslyceum) of Corinne Sebregts (SG Het Plein).