Actueel
26 berichten gevonden voor Leerlingen/2015/Scholen/2016/2018
1 juni 2015 | Overige berichten | 2 reactie(s)
Reactie van bestuursvoorzitter Eugène Bernard op ongenuanceerde berichtgeving in de pers.
11 mei 2015 | | 0 reactie(s)
Fabio Kerstens en Koen de Vos van het Norbertuscollege zijn bij de jaarlijkse International Conference of Young Scientists (ICYS) in Turkije wederom in de prijzen gevallen.
15 april 2015 | Persberichten | 0 reactie(s)
Vandaag is het startsein gegeven voor de realisatie van de nieuwbouw van twee afzonderlijke vestigingen van Scholengroep het Plein: Aloysius De Roosten en het Vakcollege Eindhoven.
13 april 2015 | Persberichten | 0 reactie(s)
Op vrijdag 10 april reikte Eugène Bernard de OMO-praktijkwerkstukprijzen uit voor PrO en vmbo-b/k. Drie leerlingen van het Munnikenheide college in Rucphen ontvingen de eerste prijs voor hun werkstuk.
18 maart 2015 | Persberichten | 0 reactie(s)
Stichting Speciaal Onderwijs Regio Helmond (SPORH) beoogt een overdracht van SBO de Toermalijn aan QliQ en een overdracht van de Praktijkschool Helmond aan OMO Scholengroep Helmond.
5 maart 2015 | Uit de media | 0 reactie(s)
Interview met bestuursvoorzitter Eugène Bernard in het Brabants Dagblad van 4 maart 2015
Vragen? Stel ze direct
Woordvoering
Marit Goosen
Tel. 013 – 59 55 592
Ellen Hermans
Tel. 013 – 59 55 556
communicatie@omo.nl