Deze website maakt gebruik van cookies om instellingen te onthouden en om de website beter op uw behoeften af te stemmen. Klik hier voor meer informatie over cookies.

Ja, ik ga akkoord Nee, ik ga niet akkoord X

Actueel

Persberichten en nieuws van en over de vereniging vind je hier. Zelf een bericht delen met je collega’s? Ook dat kan.

Nieuwsfilter

Verwijder resultaten

Type

Jaar

« Terug naar zoekresultaten

Slaagpercentages OMO-scholen hoger dan landelijk

15 december 2015 | Overige berichten | 0 reactie(s) Vereniging | Onderwijs | Leerlingen

De slaagpercentages 2015 op de OMO-scholen zijn voor alle opleidingsniveaus hoger dan het landelijk gemiddelde. Begin december 2015 publiceerde het ministerie van OCW de landelijke slaagpercentages 2015. In juli dit jaar was al bekend dat de gemiddelde slaagpercentages van alle OMO-scholen samen in 2015 opnieuw goed waren. Nu kan dus ook de vergelijking naar landelijk worden gemaakt. 

 

OMO           

Landelijk     

vmbo-b 

98,8% 

97,5% 

vmbo-k

95,9% 

95,3% 

vmbo-(g)t 

95,7% 

94,3% 

havo 

88,4%

87,6%

vwo

92,8%

92,4%


Bron

• Cijfers OMO: zie artikel juli 2015: ‘Slaagpercentages 2015 bekend: OMO-scholen scoren opnieuw goed’
• Cijfers landelijk: Examenmonitor VO 2015 en aanbiedingsbrief Sander Dekker 
www.rijksoverheid.nl/regering/inhoud/bewindspersonen/sander-dekker/documenten/rapporten/2015/12/10/examenmonitor-voortgezet-onderwijs-2016

Artikelen uit de scholen

Plaats zelf een artikel!
Wil jij jouw verhaal delen met collega’s? Heb je een tip of wil je je mening kwijt? OMO biedt jou graag een platform. Hier kun je je artikel plaatsen. Ook kunnen collega’s op jouw artikel reageren.
Bekijk alle 309 bijdragen

Artikel plaatsen Waarom een artikel plaatsen?

0 reactie(s)

Plaats je reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn met een * aangegeven.